حدود یک سال پیش بود که گزارشاتی مبنی بر فروش محصولات برند انگلیسی جگوار- لندروور در ایران شنیده شد. 

حالا قرار است قیمت روز ماشین طی هفته های آتی جگوار یک نمایشگاه اختصاصی برای معرفی محصولاتش در خرید ماشین تهران بازگشایی کند. محل این نمایشگاه احتمالا در خیابان ولیعصر، تقاطع پل پارک وی خواهد بود. 

خودروی شاسی بلند جگوار-لندروور

به دریافت تبلیغ برای کانال تلگرام این ترتیب، باید منتظر معرفی خودروهای سواری و کراس اوور جگوار که مناسب آژانس بهینه سازی بازار خودروهای لوکس ایران هستند باشیم.. افزایش کاربران سایت جگوار XE، XF، XJ و رنج روور دیسکاوری اسپرت، ایووک و ایووک کوپه جز خودروهایی هستند که به احتمال چگونه بازاریابی اینترنتی کنیم  زیاد با توجه به حجم موتور دو لیتری به بازار ایران راه پیدا می کنند. فعلا از زمان دقیق بازگشایی گوگل اگهی نمایشگاه مرکزی جگوار-لندروور در تهران مشخص نشده است، اما پیش بینی می شود تا دو سه هفته ی آینده این امر محقق گردد. مکان آن هم به احتمال زیادمشاوره تبلیغات اینترنتی  در تقاطع پارک وی خواهد بود. نمایشگاه هیوندای در این مکان در حال حاضر تغییراتی به خود میبیند و به زودی به نمایشگاه جگوار تبدیل خواهد شد. 

با توجه مراحل طراحی یک وب سایت به تعریف لوکس بودن برای مجموعه خودروهای جگوار- لندروور، به احتمال زیاد نسخه کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان را در کلاس های مختلف قیمتی این خودروها شاهد نخواهیم بود. جگوار XJ با توجه به طراحی و مشخصات ویژه ی خود، ممکن است ساخت ارزان سایت شما قیمتی بالای 500 میلیون تومان در ایران دریافت کند.